Valentínske srdiečka zo cherry paradajok OVOZELA

Valentínske srdiečka zo cherry paradajok OVOZELA

 Patríte k tým, ktorí oslavujú Deň svätého Valentína? Máme pre vás tip, ktorý počas romantickej večere poteší nielen chuťové poháriky, ale vykúzli aj jedinečnú atmosféru tohoto neopakovateľného dňa všetkých zaľúbených. Pripravte si s nami Valentínske srdiečka a prekvapte svoju lásku romantickým gestom.

 Čo budeme potrebovať?

1. Ako vyrobiť Amorov šíp? Papier nastriháme na malé prúžky a prehneme ho pozdĺž fotky. Papierové prúžky šikmo nastriháme, potom každý vystrihnutý kúsok 2x v prostriedku nastrihneme a papier rozložíme. Špajdlu prevlečieme papierovou šípkou tak, aby nám vznikol šíp.

Valentínske srdiečka Valentínske srdiečka Valentínske srdiečka Valentínske srdiečka

2. Teraz si nakrájame paradajky. Paradajku krájajte vždy od spodnej časti a šikmým rezom odkrojte kúsok paradajky – viď naznačená linka na fotke. Na výrobu jedného srdiečka budeme potrebovať dve paradajky. Akonáhle budeme mať paradajky nakrájané, spojíme ich a prepichneme pripraveným šípom.  

Valentínske srdiečka Valentínske srdiečka Valentínske srdiečkaValentínske srdiečka

3. Ak máte dostatočne veľkú špajdlu, môžete na ňu umiestniť aj dve srdiečka z paradajok. Amorov šíp ozdobíme aj lístkami čerstvej bazalky a mozzarellou.  

Valentínske srdiečka

 Prajeme krásny a láskou naplnený Deň svätého Valentína.

S láskou OVOZELA ❤️

Chutilo vám?
Zaujímame vás?

kontaktujte nás